У приміщeнні Предславинської гімназії №56, що у центрі Києва, сталося задимлення, через що учнів молодших класів попросили забрати додому
Спецслужби встановлюють причини, повідомляє "Укрінформ".
Задимлення сталося у підвальному приміщенні гімназії. За попередніми даними, причиною стало замкнення електропроводки. Читать далее
