«Гaзпрoм» чeкaє остаточного рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору з «Нафтогазом» у червні 2017 рокуПро це заявив голова правління "Газпрому" Олексій Міллер, передає "Прайм".
"Наразі кінцевого рішення у Стокгольмського арбітражу немає. До кінця червня очікуємо", — сказав Міллер.
Заступник голови Читать далее
