Кoмунaльнoму підприємству «Попаснянський водоканал» було сплачено 2 млн грн за водопостачання на непідконтрольну Україні територію Луганської області
Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.
Зазначається, що кошти надійшли за спожиту населенням воду у січні 2017 року.
